MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 14498375
nr 1449 8375
Skänk
1880-tal, Valnöt. Bredd: 90, djup: 53 cm, höjd: 148 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:08:55
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr